Перейти к плееру

5 август 2013
Tiesioginę transliaciją baigta

Lietuva - Belgija 86:61

Mačą taikliu metimu pradėjo Donatas Motiejūnas, dar du taškus pridėjo Jonas Mačiulis, tad prabėgus pusantros minutės lietuviai pirmavo 4:0. Belgų taškų badas baigėsi, tačiau mūsiškiai neatsipalaidavo, o J.Mačiulis sviedė dar vieną taiklų dvitaškį – 6:3. Prabėgus vos trims minutėms varžovų sąskaitoje buvo jau keturios pražangos – jie ir toliau nenustojo klydę. Lietuvos rinktinė tai išnaudojo ir po taiklaus D.Motiejūno tolimo metimo padidino pranašumą – 9:5. Belgai nesnaudė ir priartėjo minimaliu skirtumu (11:10), tačiau taiklūs Martyno Pociaus baudos metimai vėl privertė belgus atsilikti – 13:10. D.Motiejūnas ir toliau karaliavo aikštėje, bet varžovai taip pat atsakė taikliu dvitaškiu – 15:12. Vos įžengęs į aikštę Kšyštofas Lavrinovičius į sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus, Renaldas Seibutis baudų metimais pelnė du taškus, o skirtumas padidėjo iki septynių – 19:12. Belgijos rinktinė smeigė tritaškį, tačiau Darjušas Lavrinovičius pelnė dvitaškį, tad kėlinys baigėsi rezultatu 21:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu D.Lavrinovičiaus baudos metimu, o jo brolis Kšyštofas smeigė taiklų dvitaškį, tačiau belgai taip pat nesnaudė – 24:19. D.Lavrinovičius toliau smaginosi aikštelėje (26:19), prie jo prisijungė ir Mindaugas Kuzminskas, galingu dėjimu sudrebinęs lanką – 28:19. Neprabėgus nė keturioms minutėms lietuviai surinko jau keturias pražangas. Ištirpus pusei kėlinio laiko M.Kuzminskas dar kartą išbandė lanko tvirtumą ir padidino skirtumą iki vienuolikos – 30:19. Belgijos rinktinė neleido lengvai atitrūkti, bet Robertas Javtokas atstatė buvusį pranašumą – 32:21. K.Lavrinovičius smeigė taiklų tolimą metimą ir dar labiau išvedė į priekį Lietuvos rinktinę – 35:22. Varžovai sviedė dvitaškį (35:24), bet tiksint paskutinei ketvirčio minutei K.Lavrinovičius atsakė tuo pačiu – 37:24. Belgų baudos metimai buvo tikslūs, į krepšį skriejo ir tolimas metimas, tad antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 37:29.

Po ilgosios pertraukos mūsiškiai žengė į aikštelę nusiteikę kovingai ir prabėgus minutei Vytenis Čižauskas smeigė taiklų tritaškį, o vėliau ir dvitaškį – 42:31. R.Seibutis pelnė du taškus, o prabėgus beveik trims minutėms rezultatas buvo 44:31. Lietuviai vis labiau veržėsi į priekį, belgų taškų badas tęsėsi, tad pranašumas išaugo iki dvidešimties – 51:31. Prabėgus beveik pusei kėlinio Belgijos rinktinė spurtavo ir sumažino skirtumą – 52:38. M.Kuzminskas ir toliau drebino lanką galingais dėjimais, iš po krepšio taikliai atakavo ir D.Motiejūnas, tad pranašumą lietuviams ir vėl pavyko kiek padidinti – 58:40. Tikslūs D.Motiejūno ir M.Pociaus baudos metimai leido dar labiau atitrūkti – 63:42. Likus žaisti pusantros minutės tritaškį smeigė belgai, tačiau tuo pačiu atsakė ir D.Motiejūnas, tad ketvirtis baigėsi rezultatu 66:45.

Paskutinis kėlinys prasidėjo taikliu belgų tolimu metimu, tačiau mūsiškių dvitaškis ir tritaškis neleido varžovams pasijusti šeimininkais – 71:48. Varžovų baudų metimai pasiekė tikslą, lietuviai klydo, o skirtumas vėl ištirpo iki dvidešimties – 72:52. Prabėgus beveik keturioms minutėms Martynas Gecevičius smeigė tolimą metimą, R.Javtokas buvo taiklus iš po krepšio, tad Lietuvos rinktinė atstatė buvusį pranašumą – 77:54. Belgų nesėkmės tęsėsi, o mūsiškiai tai išnaudojo – D.Lavrinovičius pelnė dvitaškį su pražanga – 80:54. Varžovai smeigė tritaškį, o likus žaisti kiek daugiau nei dviem minutėms mūsiškiai pabandė atsakyti tuo pačiu, deja, nesėkmingai – 81:57. Dar vienas Belgijos rinktinės metimas pasiekė tikslą, tačiau šįkart ir J.Mačiulis atakavo taikliai – 84:59. Tiksint paskutinei minutei R.Seibutis įskraidino dvitaškį, o mačą taikliu tolimu metimu bandė vainikuoti D.Lavrinovičius. Tiesa, to padaryti nepavyko, tad mačas baigėsi lietuvių pergale rezultatu 86:61.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmosiose draugiškose rungtynėse pirmadienį versis be Manto Kalniečio, Jono Valančiūno ir Lino Kleizos.

Vyriausiasis nacionalinės komandos treneris Jonas Kazlauskas šių krepšininkų tikrinti pirmosiose kontrolinėse rungtynėse nemato reikalo, todėl jiems leista mačą stebėti iš šalies.

J.Valančiūnas prie rinktinės prisijungė tik praėjusios savaitės pabaigoje, o L.Kleiza kol kas tik įgaudinėja sportinę formą. M.Kalnietis bus pagrindinis rinktinės atakų organizatorius, todėl J.Kazlauskas šiame vaidmenyje pirmadienį nori išbandyti Vytenį Čižauską ir Adą Juškevičių.

„Turime penkiolika žaidėjų, todėl prieš kiekvienas rungtynes keisime po kelis krepšininkus, kad gautų didesnį krūvį. Vyksta normalus pasiruošimas. Valančiūnas atvyko vėliausiai į rinktinę, Kleiza praleido vieną ciklą dėl draudimo problemų. Būtent dėl šių dalykų ir buvo pasirinkti šie žaidėjai. Kalbant apie Kalnietį, noriu pirmose rungtynėse daugiau pažiūrėti Juškevičių ir Čižauską. Kuo arčiau bus čempionatas, tuo mažiau galėsime variuoti sudėtimi“,– aiškino J.Kazlauskas.
0

Смотреть Krepšinis. Lietuva - Belgija. Draugiškos rungtynės (05.08.2013) Tiesiogiai Online онлайн в хорошем качестве бесплатно

Вместе с Krepšinis. Lietuva - Belgija. Draugiškos rungtynės (05.08.2013) Tiesiogiai Online рекомендуем посмотреть:
Красавица и чудовище 2 / Beauty and the Beast (2017) смотреть фильм

Красавица и чудовище 2 / Beauty and the Beast (2017)

«Такое кино» — передача которой не хватало на ТНТ очень
В центре событий с Анной Прохоровой (12.05.2017)

Сериал «Двойная сплошная» 2 сезон продолжит рассказывать об
Прямой эфир — Построй свою любовь. На кого Тарасов променял Бузову (31.03.2017)

Прямой эфир — Построй свою любовь. На кого Тарасов

1 апрель 2017
HD 31360
Громкий развод Ольги Бузовой и футболиста Дмитрия Тарасова.

Главный герой картины Майор и магия / Майор и Ведьма
Анатолий Шарий — Трамп и Путин. Да ну и что? (08.07.2017)

Анатолий Шарий — Трамп и Путин. Да ну и что?

HDTVRip 2863
Цель этой игры — построить любовь. «ДОМ-2» — шоу отношений.
Право голоса — Битва стратегов (08.06.2017)

Известную телеведущую, врача, доктора медицинских наук,
Вести в 14:00 Новости на Россия 1 (10.03.2017)

Программа посвящена современной российской армии. Каждую
Тайны Чапман. Голод как основа жизни (27.02.2017)

Атмосфера, присущая морскому побережью против воли может
60 минут — Почему США больше не будут помогать Украине безвозмездно? (22.05.2017)

60 минут — Почему США больше не будут помогать Украине